Nowy numer 24/2018 Archiwum

Motocyklowy zlot w Krupskim Młynie

Pierwszy zlot śląskich motocyklistów odbył się rok temu. - Impreza była bardzo udana, dlatego postanowiliśmy ją kontynuować - powiedział Marcin Orawiec.

W tym roku impreza będzie miała rodzinny charakter. - Zapraszamy dlatego nie tylko motocyklistów, ale każdego, kto chciałby zobaczyć potężne motory, a także spędzić z rodziną miły dzień - zachęca Marcin Orawiec, uczestnik zlotu.

Program:

12.00 - Msza św. polowa obok kościoła św. Józefa w Krupskim Młynie;
13.00 - poświęcenie motocykli;
13.30 - parada motocyklowa ulicami Krupskiego Młyna;
14.00 - koncert zespołu Zilber Mc;
14.45 - pokazy stuntu (akrobacje na motocyklu);
15.00 - symulacja wypadku motocyklowego i pokaz pierwszej pomocy;
15.30 - konkursy z nagrodami;
16.30 - pokazy stuntu;
16.45 - koncert zespołu Poltroll.

Organizatorzy zapewniają piknikową atmosferę z grillem, konkursami i zabawami dla każdego, od najmłodszych do najstarszych, a wszystko przy dobrej muzyce. Z pewnością wiele emocji dostarczą motocyklowe akrobacje (stunt) w wykonaniu Łukasza Kornobisa, który swoje umiejętności zaprezentował w programie "Mam talent”. - Oby tylko dopisała pogoda. W ubiegłym roku wspaniale świeciło słońce, mam nadzieję, że tak będzie również w tym roku - zaprasza M. Orawiec. Patronat medialny objęła m.in. nasza redakcja.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma