Nowy numer 25/2018 Archiwum

Nabór do szkół

Studium Muzyki Kościelnej i Diecezjalna Szkoła Organistowska II stopnia zapraszają do nauki.

Obie instytucje kształcą organistów i animatorów życia muzycznego w parafii. Obecnie do tych funkcji przygotowuje się około 80 osób. Nauka w SMK trwa pięć lat, a w DSO II stopnia – sześć. Absolwenci otrzymują dyplomy uprawniające do podjęcia pracy na stanowisku organisty kościelnego.Absolwenci Diecezjalnej Szkoły Organistowskiej otrzymują ponadto dyplom ukończenia szkoły muzycznej II stopnia, który ułatwia podjęcie nauki w szkołach wyższych.

Egzamin wstępny do obu szkół odbędzie się 22 czerwca od godz. 10 w gmachu szkoły znajdującej się w kurii przy ul. Łużyckiej 1. Kwestionariusz osobowy kandydata jest do pobrania na stronie internetowej www.mk.kuria.gliwice.pl. Szczegółowe informacje o egzaminie i naborze znajdują się w zakładce „Rekrutacja”. W razie pytań szkoły zachęcają do kontaktu; tel. (32) 230 78 75 lub 608 048 944.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma