Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nagroda Ostoi Pokoju

Do 15 maja można zgłaszać kandydatów do nagrody za działalność społeczną i charytatywną na terenie i na rzecz mieszkańców województw dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

Nazwa nagrody nawiązuje do dzieła ewangelickiej diakonisy Matki Ewy, która w Bytomiu Miechowicach na przełomie XIX i XX wieku prowadziła szeroko zakrojoną działalność opiekuńczą.

Kandydatów do nagrody (osoby indywidualne i podmioty zbiorowe) można zgłaszać do 15 maja. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 30 czerwca.

Nagroda Ostoi Pokoju im. Matki Ewy to wspólna inicjatywa samorządu Bytomia oraz samorządów województw śląskiego i opolskiego oraz Diecezji Katowickiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego.

Formularz zgłoszenia i regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.um.bytom.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma