Nowy numer 33/2018 Archiwum

W twoim obiektywie

Pierwszy Śląski Spacer Fotograficzny w Bytomiu odbędzie się już w sobotę. Nie jest ważne, jakim sprzętem dysponujesz, ważna jest chęć fotografowania.

Uczestnicy spaceru spotykają się na bytomskim rynku, obok Biura Promocji Bytomia, 13 kwietnia o 10.00. – Serdecznie zapraszam wszystkich fotografujących. Posiadany sprzęt nie ma znaczenia. Ogromne znaczenie ma to, aby wspólnie w miłej i sympatycznej atmosferze spędzić czas, fotografując śląskie perły architektury znajdujące się w Bytomiu – zachęca Marcin Mazurowski do udziału w I Śląskim Spacerze Fotograficznym.

Zrobione podczas spaceru zdjęcia zostaną opublikowane, a dziesięć najlepszych prac zostanie nagrodzonych. Spotkanie będzie okazją nie tylko do  fotografowania, ale również wymiany doświadczeń. Szczegóły dotyczące spaceru można znaleźć na Facebooku.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma