GN 32/2018 Archiwum

Zagrają księża

I Turniej Futsalu Księży o puchar ks. Prałata Zygmunta Lubienieckiego odbędzie się 12 kwietnia w Strzelcach Opolskich. Dla kibiców przygotowano cenne nagrody.

W turnieju wezmą udział reprezentacje księży z diecezji gliwickiej, częstochowskiej, katowickiej, bielsko-żywieckiej oraz opolskiej.

Do kibicowania swoim księżom są zaproszeni wszyscy, a dla tych, którzy zasiądą na trybunach przygotowano nie lada nagrody. Wśród kibiców zostanie wylosowany podwójny bilet na mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium, wraz z przejazdem autokarowym z firmą Sindbad, a także koszulka Kuby Błaszczykowskiego z autografem, piłki Borussi Dortmund z autografami zawodników.

Turniej dobędzie się w piątek 12 kwietnia w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Strzelcach Opolskich (ul. Kozielska 34). Początek o godz. 18, zakończenie ok. 22. Organizatorem turnieju jest ks. prał. Jerzy Kostorz, kapelan sportu diecezji opolskiej, współorganizatorami parafia św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich, Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej BARKA oraz UMiG w Strzelcach Opolskich.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma