Nowy numer 23/2021 Archiwum

Propozycje rekolekcji

Od rekolekcji małżeńskich przez modlitwę uwielbienia po dni spędzone w ciszy – można wybierać z różnych propozycji.

Ojciec Rafał Kogut, pustelnik franciszkański, a obecnie proboszcz parafii św. Wojciecha w Bytomiu razem ze wspólnotami „Źródło”, „Agape” i „Ogień Boży” proponuje różne formy rekolekcji, na które już przyjmowane są zgłoszenia.   

Od 30 kwietnia do 5 maja oraz od 4 do 10 sierpnia na Górze Świętej Anny odbędą się rekolekcje dla małżeństw pt. „Obdarowani”. Poświęcone będą m.in. tematowi budowania więzi i komunikacji małżeńskiej. Od 14 do 16 czerwca, również na Górze Świętej Anny, dla osób będących we wspólnotach zaplanowano weekend modlitwy nieustannej „Ogień Boży”, czyli 48 godzin modlitwy uwielbienia. Od 16 do 22 sierpnia w domu rekolekcyjnym Zgromadzenia Sióstr Świętej Jadwigi w Bystrej w Beskidach można uczestniczyć w rekolekcjach w ciszy o modlitwie pt. „Spotkać się z Umiłowanym”. Natomiast od 24 do 30 sierpnia, w tym samym domu w Bystrej, odbędą się rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego „Odnaleźć siebie – Piękna droga z Jezusem”.

Spotkania prowadzą na zmianę franciszkanie: o. Rafał Kogut i o. Walenty Piechaczek oraz Renata i Marek Makowscy, Joanna Szymik-Kozaczkiewicz i Klaudia Szymroszczyk.

Szczegółowe informacje na www.swwojciech.bytom.pl, zapisy: Klaudia Szymroszczyk, tel. 603 893 726, e-mail: k.szymroszczyk@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama