Nowy numer 50/2018 Archiwum

Propozycje rekolekcji

Od rekolekcji małżeńskich przez modlitwę uwielbienia po dni spędzone w ciszy – można wybierać z różnych propozycji.

Ojciec Rafał Kogut, pustelnik franciszkański, a obecnie proboszcz parafii św. Wojciecha w Bytomiu razem ze wspólnotami „Źródło”, „Agape” i „Ogień Boży” proponuje różne formy rekolekcji, na które już przyjmowane są zgłoszenia.   

Od 30 kwietnia do 5 maja oraz od 4 do 10 sierpnia na Górze Świętej Anny odbędą się rekolekcje dla małżeństw pt. „Obdarowani”. Poświęcone będą m.in. tematowi budowania więzi i komunikacji małżeńskiej. Od 14 do 16 czerwca, również na Górze Świętej Anny, dla osób będących we wspólnotach zaplanowano weekend modlitwy nieustannej „Ogień Boży”, czyli 48 godzin modlitwy uwielbienia. Od 16 do 22 sierpnia w domu rekolekcyjnym Zgromadzenia Sióstr Świętej Jadwigi w Bystrej w Beskidach można uczestniczyć w rekolekcjach w ciszy o modlitwie pt. „Spotkać się z Umiłowanym”. Natomiast od 24 do 30 sierpnia, w tym samym domu w Bystrej, odbędą się rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego „Odnaleźć siebie – Piękna droga z Jezusem”.

Spotkania prowadzą na zmianę franciszkanie: o. Rafał Kogut i o. Walenty Piechaczek oraz Renata i Marek Makowscy, Joanna Szymik-Kozaczkiewicz i Klaudia Szymroszczyk.

Szczegółowe informacje na www.swwojciech.bytom.pl, zapisy: Klaudia Szymroszczyk, tel. 603 893 726, e-mail: k.szymroszczyk@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy