Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Dziennikarskie warsztaty w Gliwicach

Zaproszeni są uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników TV Trwam oraz Radia Maryja, a także przez studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej z Torunia.

Warsztaty odbędą się 4 kwietnia w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach. – Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli zobaczyć profesjonalny sprzęt używany w telewizji i radiu, m.in. kamery, wozy transmisyjne, itp., a także zapoznać się z technikami manipulacji używanymi w telewizji – wyjaśnia o. Tomasz Jakubczak, redemptorysta. Podobne spotkania odbyły się już w wielu miejscach Polski.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, dlatego grupy należy zgłaszać, tel. 601 758 341 lub e-mail: szkoleniemedia@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma