GN 32/2018 Archiwum

Droga Krzyżowa ulicami miast

Podajemy program nabożeństw, które odbędą się w najbliższych dniach.

Studenci mają swoją Drogę Krzyżową w Gliwicach po zakończonych rekolekcjach akademickich. 21 marca po Mszy św. o 19.30 w kościele św. Michała będą modlić się na miasteczku akademickim.

22 marca Drogi Krzyżowe ulicami miasta odbędą się w Zabrzu (po Mszy w kościołach śródmieścia o 18.00) i w Bytomiu (rozpoczęcie na rynku o 18.45) oraz w Gliwicach-Sośnicy (rozpoczęcie w parafii NMP Wspomożenia Wiernych po Mszy o 18.00). Tego samego dnia również ulicami Lublińca przejdzie Droga Krzyżowa. Rozpoczęcie na placu przy kościele św. Mikołaja o 18.30.

Po Niedzieli Palmowej Droga Krzyżowa ulicami miasta odbędzie się w Gliwicach (25 marca po Mszy w katedrze o 18.00) i w Tarnowskich Górach (26 marca po Mszy w kościele św. św. Piotra i Pawła o 18.00). 

Podobne nabożeństwa organizowane są także w innych miejscowościach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma