Nowy numer 21/2018 Archiwum

Rekolekcje ewangelizacyjne

Ojciec Idzi Mirosław Wójcik, franciszkanin od dzisiaj głosi w Gliwicach rekolekcje dla nauczycieli i wychowawców.

Rekolekcje wielkopostne dla nauczycieli, wychowawców i katechetów organizują sekcja szkolno-katechetyczna gliwickiej kurii oraz diecezjalne duszpasterstwo nauczycieli i wychowawców. Odbędą się one od 18 do 20 marca w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach. Spotkania rekolekcyjne o charakterze ewangelizacyjnym zaplanowano wieczorem od 18.00 do 20.30.

Ojciec Idzi Mirosław Wójcik OFM jest gwardianem klasztoru franciszkanów w Gliwicach, prowincjalnym asystentem Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, redaktorem Głosu św. Franciszka.

– W czasie wspólnej modlitwy nie zabraknie miejsca na nauki rekolekcyjne, Drogę Krzyżową, adorację Krzyża Świętego, sakrament pokuty i pojednania, Eucharystię – zaprasza ks. Adam Spałek, diecezjalny wizytator katechizacji oraz diecezjalny duszpasterz nauczycieli i wychowawców.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma