Nowy numer 33/2018 Archiwum

Kiermasz wielkanocny

Od 20 do 22 marca, na pasażu Centrum Handlowego Platan w Zabrzu, odbędzie się kiermasz prac przygotowanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Gliwickiej z Zabrza.

Na kiermaszu będzie można kupić wiele prac wykonanych przez niepełnosprawnych uczestników warsztatów. Oferowane wyroby oraz ich symbolika ściśle nawiązują do obchodów zbliżających się świąt wielkanocnych. – Nie zabraknie zatem pięknych stroików, czy innych elementów dekoracyjnych, mogących upiększyć wielkanocny stół. Przy okazji dziękuję dyrekcji CH Platan za nieodpłatne udostępnienie miejsca na pasażu – powiedział ks. Jan Łojczyk, wicedyrektor Caritas Diecezji Gliwickiej i jednocześnie kierownik WTZ w Zabrzu.

Dochód ze sprzedaży prac będzie przeznaczony na rehabilitację społeczną uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma