GN 24/2018 Archiwum

O dzieciach i dylematach rodziców

„Co nieco o dzieciach, rodzicielskich dylematach, rozwoju i wychowaniu” to tytuł najbliższego spotkania, organizowanego przez gliwicki Klubu Mamuśki, którego gościem będzie fizjoterapeuta dziecięcy Paweł Zawitkowski.

Spotkanie zorganizowane przez gliwicki Klub Mamuśki odbędzie się 19 marca o godz. 18 w Hotelu Malinowski w Gliwicach (ul. Portowa 4). – Uczestniczki spotkania wysłuchają krótkiej prelekcji na temat rozwoju, opieki i pielęgnacji dziecka, a także poznają najczęstsze błędy, jakie popełniane są w wychowaniu maluchów – mówi Magdalena Głowala, organizatorka spotkania i koordynatorka klubu. I dodaje, że uczestniczki dowiedzą się czegoś więcej o roli zabawek i stymulowaniu rozwoju dziecka. Będzie też czas na pytania i rozmowy kuluarowe.

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematem, jednak obowiązuje rezerwacja. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: slask@klubmamuski.pl.

Paweł Zawitkowski jest fizjoterapeutą, autorem wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka. Terapeutą Szkoły Terapii NDT Bobath. Absolwentem kursów Prechtla, Brazeltona, Halliwick czy SI-Ayres i konsultantem w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Autorem „Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka” i bestsellerów „Co nieco o rozwoju dziecka” oraz „MAMO TATO co Ty na to?”. Doradza rodzicom w programach telewizyjnych: TVP, DD TVN i TVN Style.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma