Nowy numer 33/2018 Archiwum

Akademickie rekolekcje w katedrze

Wielkopostne rekolekcje dla studentów w tym roku będzie głosił ks. Konrad Krzyż, proboszcz parafii Dobrego Pasterza w Bytomiu.

Akademickie Rekolekcje Wielkopostne „Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości.” (Oz 11,4) będą trwały od 18 do 20 marca. Spotkania w katedrze św. Piotra i Pawła w Gliwicach  rozpoczynają się o godz. 19.30.

W czwartek, 21 marca o godz. 19.30 odbędzie się Eucharystia w kościele akademickim św. Michała (ul. Bolesława Krzywoustego 1), a po niej Droga Krzyżowa w miasteczku akademickim. Informacja na temat akademickich rekolekcji wielkopostnych i Duszpasterstwa Akademickiego na www.da.org.pl.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma