Nowy numer 21/2018 Archiwum

Giełda zabawek używanych

Pomysł polega na tym, że dzieci pod okiem rodziców sprzedają, wymieniają lub kupują zabawki. Nie nowe, ale w dobrym stanie, którymi rówieśnicy przestali się już bawić.

Giełda zabawek używanych odbędzie się 9 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach w godzinach od 10.00 do 12.00. W sobotnie przedpołudnie będzie można sprzedać lub wymienić niepotrzebne zabawki, gry, książki, a nawet ubrania. Na pomysł giełdy wpadła Małgorzata Nowotnik razem ze swoją córką Olgą i tym razem odbywa się już po raz dziewiąty.

Giełda odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią. Liczba stoisk jest ograniczona, dlatego do 6 marca należy zarezerwować miejsce (decyduje kolejność zgłoszeń) z opłatą 10 zł. Szczegółowe informacje – Małgorzata Nowotnik (tel. 887 644 436, e-mail: warsztaty2art@gmail.com. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie www.mdk.gliwice.pl.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma