Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dla małżeństw i narzeczonych

Przez śmiech do lepszego małżeństwa – to temat video-konferencji z Markiem Gungorem w Gliwicach.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 16 marca w godz. 14-19 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II. Zaproszone są małżeństwa i narzeczeni, ale również wszyscy inni zainteresowani. Konferencja to cztery godziny świetnej zabawy i praktycznej wiedzy nt. dynamiki relacji damsko-męskich, najczęstszych problemów, które się w nich pojawiają i praktycznych rozwiązań. Próbkę tego, czego można się spodziewać na spotkaniu w Gliwicach można zobaczyć na YouTubie na kanale Wydawnictwa VOCATIO. 

Zgłoszenia  na www.inicjatywamissio.pl. Koszt udziału - od pary: 10 zł (do 9 marca), 20 zł (do 15 marca) i 30 zł - w dniu konferencji. Dodatkowe informacje: tel. 0 692 362 046.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma