Nowy numer 24/2021 Archiwum

Dla mam i dzieci

Lutowe spotkania gliwickiego Klubu Mamuśki to papierowe wariacje z rzeżuchą i lekcja biblioteczna dla najmłodszych.

Spotkanie „Papierowa mamuśka” poprowadzi Flawiusz Pietrzyk (ART-PAPIER Czerpalnia Papieru), na którym mamy będą mogły poznać tajniki ręcznego czerpania papieru. - Każda będzie miała możliwość wyczerpać osobiście kartkę papieru z nasionami rzeżuchy i wypisać dyplom gęsim piórem – zachęca do udziału w pokazie Magdalena Głowala, koordynatorka Klubu Mamuśki. Wyczerpany papier można zabrać do domu i…zasadzić, a podlewany, wykiełkuje i na Święta Wielkanocne można mieć własną, zieloną rzeżuchę na kartce papieru.

Spotkanie dla mam (bez udziału dzieci) odbędzie się w środę 27 lutego o godz. 18 w gliwickiej Czekoladziarni (ul. Krupnicza 12).

Klubowe dzieciaki będą miały spotkanie „Maluchy i książki” w piątek, 22 lutego o godz. 17.30 w gliwickiej Miejskiej Bibliotece Publicznej, filii nr 20 (ul. Bernardyńska 2). Posłuchają na nim bardziej i mniej znane fragmenty literatury dziecięcej.

Oba spotkania są bezpłatne, zgłoszenia: slask@klubmamuski.pl. W tytule maila należy wpisać "luty". Szczegóły dotyczące spotkań oraz działalności Klubu Mamuśki znaleźć można na stronie internetowej www.klubmamuski.pl a także na www.facebook.com/klubmamuski


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama