Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Powstaną kółka misyjne

Ks. Maciej Górka, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych Diecezji Gliwickiej wyszedł z inicjatywą zorganizowania w szkołach podstawowych i parafiach dziecięcych kółek misyjnych.

Do współpracy zaprasza katechetów, którzy mogą skorzystać z przygotowanych materiałów w formie gotowych konspektów, filmów i programów zajęć. Osoby zainteresowane tworzeniem takich kółek mogą bezpośrednio zwracać się na adres e-mail: maciej.gorkax@wp.pl.

Tworzenie kółek przewidziane jest od nowego roku szkolnego 2013/2014, ale już teraz trzeba rozpocząć przygotowania, dlatego ks. M. Górka prosi o jak najszybszy kontakt.

Równocześnie zaprasza wszystkich katechetów na misyjne dni skupienia które odbędą się 27 kwietnia w parafii Przemienienia Pańskiego w Tarnowskich Górach Bobrownikach i 11 maja w parafii katedralnej w Gliwicach. Rozpoczęcie Mszą o 10.00.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma