Nowy numer 24/2018 Archiwum

Internet dla pacjentów

W Szpitalu Powiatowym w Pyskowicach od stycznia pacjenci mogą korzystać z darmowego podłączenia do Internetu.

Udogodnienie jest możliwe dzięki projektowi „Pacjent on-line”. Na terenie całego budynku szpitala pacjenci posiadający urządzenie mobilne mogą bez problemów podłączyć laptop, tablet lub telefon do sieci Wi-Fi.  Jak informuje dyrektor szpitala Leszek Kubiak, każde piętro szpitala zostało wyposażone w punkty, umożliwiające dostęp do stron www. Hasło do sieci WI-FI będzie podawane pacjentom podczas przyjęcia do szpitala na Izbie Przyjęć.

W ten sposób, przebywając na leczeniu, można mieć stały darmowy kontakt z rodziną i dostęp do aktualnych informacji z kraju i ze świata.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma