Nowy numer 24/2018 Archiwum

IV Regionalny Konkurs Rękodzielniczy

IV Regionalny Konkurs Rękodzielniczy „Walentynkowy upominek” skierowany został do podopiecznych szkół specjalnych, warsztatów terapii zajęciowej, świetlic środowiskowych oraz domów pomocy społecznej z Zabrza, Rudy Śląskiej, Gliwic i Katowic.

Na konkurs nadesłano ponad 100 prac ze śląskich placówek. Finał odbył się 7 lutego w Galerii „Piwnica Rysia” w Zabrzu. Podczas uroczystej gali wręczone zostały uczestnikom konkursu nagrody, wyróżnienia i dyplomy.

– Impreza bardzo udana, uświetniona przez występy podopiecznych szkoły muzycznej Yamaha z Zabrza (trio gitarowe – opieka Maciej Cybulski) i prywatnej szkoły muzycznej Venos studio (śpiew – Aleksandra Stryj i Malwina Brych, akompaniament – Katarzyna Kupiec), konferansjerka Mateusz Przybylski – powiedziała Agnieszka Krupińska, która z Urszulą Frey współorganizowała konkurs.
Wszystkie prace można będzie oglądać do 25 lutego w Galerii "Piwnica Rysia" przy MDK nr 2 w Zabrzu (ul. 3 Maja 12). – Wystawę zdjęć prezentującą najciekawsze prace można zobaczyć do 28 lutego w Bibliotece Pedagogicznej (ul. 3 Maja 12), a następnie do 5 kwietnia w CH "Platan" – zaprasza Urszula Frey. Informacje o kolejnych wystawach będą ukazywać się na bieżąco na stronie internetowej szkoły (www.zss39.pl).

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrzu, przy współpracy MDK nr 2 oraz MOK Guido.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma