Nowy numer 24/2018 Archiwum

Weekendowe spotkania

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej zaprasza na weekendowe warsztaty ewangelizacyjne.

Weekend dla narzeczonych w ramach bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa odbędzie się 2 i 3 marca br. w parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach-Sośnicy. – Jest to forma zastępująca nauki ogólne, skupienie i ewangelizację narzeczonych w ramach przygotowania do małżeństwa. Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na: www.dorodzin.pl – wyjaśniają Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie, diecezjalni doradcy życia rodzinnego.

Weekend dla małżeństw pt. „Jak zdobyć cię na nowo? Pielęgnowanie miłości małżeńskiej na co dzień” odbędzie się od 8 do 10 marca br. w parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach-Sośnicy. Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy pod adresem internetowym: www.dorodzin.pl. Spotkanie poprowadzi o. Piotr Zajączkowski, OFMCap z Białej-Podlaskiej.

Warsztaty dla matek pt. „Mama - najlepszy zawód na świecie” poprowadzą Marzena i Maciej Petela. Spotkanie odbędzie się od 5 do 7 kwietnia br. również w parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach-Sośnicy. Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy pod adresem internetowym: www.dorodzin.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma