Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Zadbaj o swoje małżeństwo

Jak zdobyć Cię na nowo? Pielęgnowanie miłości małżeńskiej na co dzień – to temat weekendu, organizowanego przez diecezjalne duszpasterstwo rodzin.

Od  8 do 10 marca w parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach-Sośnicy odbędzie się weekend dla małżeństw,  który poprowadzi o. Piotr Zajączkowski, kapucyn, specjalizujący się w problematyce małżeńskiej i rodzinnej.

– Zapraszamy do udziału w weekendowych rekolekcjach dla małżonków, które są prowadzone w formie warsztatowej. Mają one na celu pogłębienie więzi małżeńskiej i polepszenie relacji w rodzinie. Podczas organizowanych przez nas rekolekcji dziesięciodniowych małżonkowie zgłaszali, że w ciągu roku też chcieliby w czymś podobnym uczestniczyć, stąd ta propozycja weekendowa – tłumaczy Katarzyna Kamińska-Jurkiewicz z diecezjalnego duszpasterstwa rodzin.

W rekolekcjach  można uczestniczyć jedynie w parach małżeńskich. Wszystkie dni stanowią integralną całość rekolekcji i nie jest możliwa obecność tylko w jednym czy w dwóch dniach weekendu. Dla dzieci w wieku przedszkolnym zapewniona będzie opieka, ale dla pełnego i spokojnego udziału zaleca się obecność samych małżeństw. Za uczestnictwo w weekendzie przewidziana jest dobrowolna ofiara plus 30 zł za posiłki od pary. Kontakt: Tadeusz Kubiak, tel. 600 468 374 lub na stronie internetowej duszpasterstwa rodzin www.dorodzin.pl, gdzie znajduje się szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy