Nowy numer 23/2021 Archiwum

Dla mam i dzieci

Całkiem poważnie i zupełnie na serio – tak informuje Magdalena Głowala o pierwszym w nowym roku spotkaniu gliwickiego Klubu Mamuśki. Tym razem będzie mowa o rynku pracy.

Spotkanie pt. „Mamuśka na rynku pracy” odbędzie się już w najbliższą środę, 23 stycznia o godzinie 18 w Pinocchio Cafe w Gliwicach (ul. Bankowa 7). Małgorzata Klimasara, specjalistka ds. rekrutacji z gliwickiego oddziału Adecco, opowie o aktualnej sytuacji na rynku pracy. Co szczególnie jest ważne dla tych kobiet, które straciły pracę albo po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym nie mają do czego wracać.

– Dowiemy się także, jak powinny wyglądać dokumenty aplikacyjne – mówi Magdalena Głowala, koordynatorka Klubu Mamuśki. – A każda mama, która przyniesie swoje CV, będzie mogła poddać je ocenie pod względem merytorycznym i formalnym. Zastanowimy się także, czy bycie mamą to atut czy raczej przeszkoda dla pracodawcy.

Natomiast klubowe maluchy (od 2 do 4 lat) mogą wziąć udział w warsztatach teatralnych, które odbędą się w poniedziałek, 28 stycznia o godz. 18 w Centrum Rozwoju i Zabawy Małego Dziecka „Abecadło” w Gliwicach (ul. Elektryków 2a). Warsztaty poprowadzą Agnieszka Kulasek i Agnieszka Szeliga.

Oba spotkania są bezpłatne, ale konieczne jest wysłanie zgłoszenia – e-mail: slask@klubmamuski.pl. Szczegóły na stronie internetowej: www.klubmamuski.pl oraz na facebookowym profilu www.facebook.com/klubmamuski.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama