Nowy numer 25/2018 Archiwum

Warsztaty dla babci i dziadka

W tych dniach będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka. Właśnie im Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zabrzu proponuje w najbliższym tygodniu zajęcia – warsztaty rozwijające i pogłębiające relacje ze swoimi wnukami.

To nie pierwsze zajęcia, na które poradnia zaprasza osoby starsze. – Pełnienie roli babci lub dziadka należy do jednych z najwspanialszych, które spełniamy w życiu. Dziadkowie potrafią poświęcić wiele czasu swoim wnukom, wysłuchać, zrozumieć, udzielić wsparcia. Często ich obecność sprzyja atmosferze spokoju i bezpieczeństwa. Relacje pomiędzy dziadkami a wnukami mogą dostarczyć obu pokoleniom wiele znaczących wartości – zachęca na stronie internetowej poradni do udziału w zajęciach dyrektor Urszula Koszutska.
Warsztaty odbędą się 25 stycznia o godz. 15 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zabrzu (ul. 3 Maja 91). Poprowadzą je psycholodzy – Urszula Koszutska i Janina Wysocka. Na spotkaniu omówione zostaną etapy rozwoju rodziny i rola dorosłych w poszczególnych cyklach rozwojowych. Spotkanie będzie trwało około 2 godzin.
Osoby zainteresowane zajęciami powinny zgłosić wcześniej swój udział – tel. 32 271 19 51, 883 315 363, e-mail: jwyppp@wp.pl.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma