Nowy numer 25/2018 Archiwum

Dlaczego Izrael?

Anna Białęcka-Pluta i Andrzej Sionek będą prelegentami całodziennego spotkania, które odbędzie się 26 stycznia w Gliwicach.

Konferencja nt. „Dlaczego Izrael? Święto Tu B`Szwat” odbędzie się w Centrum Edukacyjnym  im. Jana Pawła II (obok katedry). Rozpocznie się o godz. 10, a zakończy o 18. W ramach spotkania będzie pięć wykładów: świętość Boga w święcie Tu B`Szwat, drzewa w Biblii: "Zielony Testament", Izrael i Kościół – Nowy Rok Drzew 5774 – aktualności z Izraela, oby miał miłosierdzie nad wszystkimi, naród żydowski wezwanie ze strony ducha.

Andrzej Sionek jest fizykiem i doktorem teologii biblijnej, założycielem i dyrektorem Szkoły Ewangelizacji i Życia Chrześcijańskiego oraz Katolickiego Stowarzyszenia „En Christo – katolicy w służbie ewangelizacji, odnowy życia i jedności chrześcijan”. Stale współpracuje z Międzywydziałowym Instytutem Ekumenii i Dialogu Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Od 44 lat zaangażowany w odnowę Kościoła.

Anna Białęcka-Pluta   Anna Białęcka-Pluta Anna Białęcka-Pluta od ponad 25 lat zaangażowana jest w działalność na rzecz Izraela. Ukończyła studia w Instytucie Studiów Biblijnych w Bellmawr, w USA. Od 1994 r. działa we Wspólnocie „Drzewo Oliwne”, której jest współzałożycielką. Redaguje biuletyn informacyjno-modlitewny „Nasz Starszy Brat”. Współorganizuje konferencje biblijno-modlitewne o tematyce żydowsko-izraelskiej oraz „Wczasy z Biblią” o tym samym profilu. W wielu krajach dzieliła się świadectwem swojego życia, wielokrotnie odwiedzała Izrael.

Koszt udziału w konferencji - 20 zł lub 30 zł (z obiadem). Zgłoszenia do 22 stycznia przez stronę internetową www.inicjatywamissio.pl, dodatkowe informacje: tel. 0 508 073 334. Zapraszają chrześcijańscy przyjaciele Izraela z różnych Kościołów z Gliwic i Zabrza oraz Inicjatywa Missio.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma