Nowy numer 25/2018 Archiwum

Uwielbienie w Gliwicach

Spotkają się, żeby uwielbiać Tego, który dał powód do świętowania, kiedy urodził się ponad dwa tysiące lat temu. Świętując Narodzenie Pana, wracamy do tego faktu, który jest istotą naszej wiary.

W sobotę, 12 stycznia godz. 17 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry) odbędzie się świąteczne spotkanie uwielbienia. Zapraszają na nie wspólnoty odnowy działające w diecezji.

– Okres Bożego Narodzenia to czas świętowania, a w chrześcijaństwie istotą świętowania jest uwielbienie Tego, który jest powodem świętowania. Zatem zapraszamy na świąteczne uwielbienie Księcia Pokoju – zachęca Stefan Mitas z Inicjatywy Missio, która jest organizatorem spotkania.

A po modlitwie będzie czas na świętowanie przy stole, dlatego organizatorzy proszą uczestników o przyniesienie ze sobą czegoś na ten wspólny stół. Informacje na temat spotkania na www.inicjatywamissio.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma