Nowy numer 25/2018 Archiwum

Dzieci na scenie

Do 4 stycznia można zgłaszać udział w X Międzygminnym Przeglądzie Jasełek w Wielowsi.

Przesłuchania konkursowe w Gminnym Ośrodku Kultury odbędą się 9 stycznia od 9.00.  Mogą w nich wziąć udział zespoły od przedszkoli po gimnazja z Wielowsi i gmin ościennych. Forma przedstawienia jest dowolna. Zgłoszenia przyjmowane są na specjalnych kartach.

Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, ale także rozwijanie u dzieci umiejętności prezentacji na scenie.

W ocenie jury będzie brało pod uwagę oryginalne pomysły, umiejętność gry dzieci i pomysłowość strojów i dekoracji. Przyznane zostaną I, II i III miejsca oraz wyróżnienia i dyplomy dla wszystkich uczestników.

Więcej informacji w GOK w Wielowsi, ul. Główna 47, tel. 32 233 60 80.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma