Nowy numer 25/2018 Archiwum

Świąteczny jarmark w Bytomiu

Na pl. Sobieskiego można do 21 grudnia zrobić zakupy i posłuchać występów młodych artystów.

Przed świętami bytomski pl. Sobieskiego zaprasza na bożonarodzeniowy jarmark, a ponieważ wybrano jako miejsce samo centrum miasta, chętnych nie brakuje. W dziesięciu gustownie urządzonych stanowiskach można kupić świąteczne smakołyki – od wędlin, po słodycze, a także zabawki, ozdoby oraz upominki.

Jarmark czynny jest od 10.00 do 19.00. W postawionym obok namiocie każdego dnia od 15.00 można posłuchać koncertów młodych artystów z bytomskich szkół i młodzieżowych domów kultury.

20 grudnia o 17.00 bytomscy harcerze przyniosą na pl. Sobieskiego światło pokoju. Każdy, kto przyjdzie z własnym lampionem, może do domu zabrać płomień z Betlejem.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma