Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zmiany na śląskich torach

Od 9 grudnia podróżni będą mogli kupować bilety Kolei Śląskich w ponad 120 kasach, biletomatach, a także sklepach i kioskach w pobliżu stacji kolejowych.

Tego dnia spółka przejmie wszystkie przewozy kolejowe na terenie województwa śląskiego. Trwają ostatnie prace w przygotowaniu sieci 34 kas stacjonarnych, 32 automatów z biletami. Sprzedaż w pociągach, przez internet i telefon komórkowy, uzupełni 55 punktów ajencyjnych pod nazwą Szybki Bilet. Będą mieściły się one w sklepach i kioskach w pobliżu stacji i przystanków kolejowych.

Sklepy i kioski, w których prowadzona będzie sprzedaż, zostaną wyraźnie oznaczone logo Szybki Bilet. Oferta w nich będzie uproszczona, dostępne będą bilety jednorazowe tylko na wybrane relacje, dostępne na pobliskiej stacji kolejowej. Program Szybki Bilet ma charakter pilotażowy. Jeżeli się sprawdzi się, ma być dalej rozwijany. Dane o wszystkich punktach, wraz z godzinami otwarcia i rozkładami pociągów dla najbliższej stacji, na www.szybkibilet.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma