Nowy numer 24/2018 Archiwum

Św. Mikołaj odwiedził chore dzieci

Jak co roku 6 grudnia pracownicy Stacji Opieki Caritas w Tarnowskich Górach odwiedzili wraz ze św. Mikołajem dzieci z oddziału pediatrycznego szpitala nr 3 w Tarnowskich Górach.

Spotkaniu towarzyszył policyjny Sznurek, maskotka, którą otrzymały chore dzieci. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo dzieci, dlatego policjanci rozdawali maluchom odblaski, które podobnie jak słodkie niespodzianki, wywołały uśmiech na twarzach chorych dzieci i choć na chwilkę pozwoliły zapomnieć o tym, że są w szpitalu. - Inicjatywa pracowników Stacji Opieki Caritas w Tarnowskich Górach jest jedną z wielu, które każdego roku w okresie przedświątecznym są przygotowywane dla dzieci - powiedział ks. Jan Łojczyk, wicedyrektor diecezjalnej Caritas.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma