Nowy numer 24/2018 Archiwum

Wierzę – i co z tego?

Na grudniowe Spotkanie Mężczyzn w Gliwicach zaproszony został Franciszek Kucharczak z „Gościa Niedzielnego”.

Spotkanie Mężczyzn odbędzie się 9 grudnia o godz. 16.30 w Centrum Edukacyjne im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry). Na temat „Wierzę – i co z tego?” będzie mówił zaproszony na nie Franciszek Kucharczak z „Gościa Niedzielnego”, redaktor portalu gosc.pl, wieloletni redaktor i grafik „Małego Gościa Niedzielnego” (autor m.in. rubryki „Franek fałszerz” i „Mędrzec dyżurny”), a obecnie jego współpracownik. Autor cotygodniowego felietonu w GN „Tabliczka sumienia” i książki pod tym samym tytułem, która jest zbiorem felietonów, współautor książki-wywiadu z Markiem Jurkiem „Dysydent w państwie POPiS”. 

W programie ponad dwugodzinnego spotkania jest: konferencja, wspólna modlitwa, czas na rozmowy przy kawie i herbacie. Koszt udziału w spotkaniu – 10 zł. Szczegółowe informacje na: www.inicjatywamissio.pl lub tel. 608 440 910.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma