Nowy numer 29/2021 Archiwum

Rowerowa promocja

Około trzech godzin zaplanowano na premierę najnowszej książki o tegorocznej wyprawie NINIWA Teamu na Nordkapp pod przewodnictwem o. Tomasza Maniury, oblata. Spotkanie rozpocznie się 8 grudnia o 16.00 w MDK Lubliniec (ul. Plebiscytowa 9).

„To dziś prawie niespotykane, że grupa młodych ludzi potrafi tak mocno zaufać jednemu człowiekowi, który prowadzi w nieznane – mało tego, nie gwarantuje wygód, luksusów…Istnieje raptem zarys planu – precyzyjnego działania. Nasuwa się pytanie, po co, w jakim celu? Otóż, mamy wrażenie, że aby odnaleźć nie tylko siebie, ale także pokłady nieco głębszych doznań” – napisali Artur Bilewski i Tomasz Schmidt,  sportowi patroni wyprawy, którzy będą na premierze książki. Obecność zapowiedzieli także bp Jan Wieczorek i Edward Maniura, burmistrz Lublińca. W programie przewidziana jest prezentacja multimedialna, spotkanie i wywiad z uczestnikami wyprawy rowerowej, wypowiedzi zaproszonych gości. Odbędzie się także koncert muzyczny zespołu "Albo i nie" z Siemianowic Śląskich. Akustyczne aranże, poczucie humoru, refleksja, ciekawe środki artystyczne i śpiew na głosy, to tylko kilka atrybutów zespołu. Na koniec poczęstunek dla wszystkich. Wstęp wolny!

Rowerzyści obecni na premierze skorzystają ze swojego przyjazdu do Kokotka i spędzą w oblackim ośrodku cały weekend. Będą rozmowy, wspomnienia, refleksje i plany na przyszłość.

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama