Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Weekendowa sesja szkoły Maryi

Mamy nadzieję na dobry czas wprowadzający nas w tajemnicę Boga oraz tajemnice człowieka – zachęcają organizatorzy.

Weekendowa sesja zimowa organizowana przez Szkołę Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła odbędzie się od 30 listopada do 1 grudnia w kościele Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Zabrzu (ul. Franciszkańska 1). Rozpoczęcie w piątek o godz. 17.30 (rejestracja już od godz. 17), a zakończenie w niedzielę o godz. 18.

W programie spotkania są konferencje, wspólna modlitwa, Eucharystia i rozmowy.

Koszt udziału w sesji (w tym posiłki) to 50 zł, dla uczniów i studentów – 25 zł, na promocję mogą liczyć też małżeństwa i rodziny. Termin zgłoszeń upływa 28 listopada – e-mail: szkolazyciagliwice@gmail.com, tel. (dla osób bez dostępu do internetu): 788 473 005 (Sławomir Zatwardnicki). Szczegółowe informacje na: www.szkolazycia.info.

Szkoła jest propozycją dla osób, które dbają o równowagę pomiędzy swoim zaangażowaniem zewnętrznym a życiem wewnętrznym. Nie jest to typowa szkoła – podkreślają odpowiedzialni za nią – bo przekazywaniu wiedzy towarzyszy tutaj dbałość o budowanie żywej relacji z Bogiem. Ma pomóc uczestnikom sesji w doświadczeniu pełni życia chrześcijańskiego.


 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy