Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

VI Zabrzański Przegląd Jasełek

Patronat honorowy nad przeglądem objęli bp Jan Kopiec i prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. Organizatorami są zabrzańska SP nr 15 i parafia św. Józefa przy współpracy przedszkola nr 12.

Do udziału w przeglądzie zaproszeni są przedszkola, szkoły, ogniska pracy pozaszkolnej, grupy parafialne i inne.

Pisemne zgłoszenia należy przesłać do 7 grudnia 2012 roku na adres izabela.marszalek@gmail.com, lub sms na nr 502 457 857. Na zgłoszeniu należy podać adres szkoły lub placówki wraz z numerem telefonu, nazwisko opiekuna grupy, kategorię wiekową wykonawców oraz dokładną liczbę uczestników (do 20 osób, grupy przedszkolne w całości).

Nieprzekraczalny czas trwania występu jednej grupy wynosi 15 minut, a jury oceniać będzie m.in. wydobycie treści religijnych, oryginalność ujęcia tematu oraz zaangażowanie aktorskie uczestników.

Nagrody i wyróżnienia przyznaje się w pięciu kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, zespoły integracyjne i ogniska pracy pozaszkolnej.

Eliminacje odbędą się w salkach katechetycznych przy parafii św. Józefa w Zabrzu od 17 do 19 grudnia br. O szczegółowych terminach i godzinach powiadomimy chętnych do 11 grudnia 2012 roku. Finał odbędzie się 4 stycznia 2013 roku o godz. 16 w kościele św. Józefa w Zabrzu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy