Nowy numer 4/2023 Archiwum

Maluchy uczą się angielskiego

Gliwicki Klub Mamuśki zaprasza na listopadowe spotkania – dla mam na chwilę relaksu w grocie solnej, a maluszki przez zabawę będą uczyć się języka angielskiego.

Już dzisiaj, 22 listopada o godz. 17 klub zaprasza mamy z dziećmi do Szkoły Języków Obcych Easy w Gliwicach (ul. Jana Pawła II 15) na spotkanie „Musical English, czyli jak przez zabawę nauczyć się języka obcego”. – Każdy rodzic chciałby, żeby jego dziecko znało języki obce. Zanim jednak przyjdzie mu się zmierzyć z gramatyką czy ortografią, pierwszy kontakt z językiem może mieć poprzez zabawę – zachęca Magdalena Głowala, koordynatorska Klubu Mamuśki w Gliwicach, mama Antka i Adasia. Metoda Musical Babies łączy gry i zabawy językowe z muzyką, ruchem i tańcem. Piosenki wprowadzają nowe słowa, które dzieci łatwo zapamiętują, oswajają się z intonacją i rytmem języka obcego. Zajęcia są bezpłatne, skierowane do dzieci w wieku 2-4 lat. Poprowadzą je lektorki z doświadczeniem w nauce dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym

Natomiast w poniedziałek, 26 listopada o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie dla mam, tym razem w Grocie Solnej „Galos” w Gliwicach (ul. Tarnogórska 30. To spotkanie jest dla samych mam, bez dzieci, żeby mogły odpocząć i zrelaksować się - podkreśla Magda Głowala. O dobrodziejstwie groty solnej, sposobach jej wykorzystania w profilaktyce chorób u dzieci i dorosłych a także o przyjemnym spędzaniu czasu opowie na spotkaniu Monika Sobel-Dudek, właścicielka groty.

Oba spotkanie bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona, konieczne jest wysłanie zgłoszenia na adres: slask@klubmamuski.pl. Szczegóły na stronie internetowej www.klubmamuski.pl oraz na facebookowym profilu Klubu.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy