Nowy numer 21/2018 Archiwum

Pół-nocne czuwanie

Ruch Światło–Życie i młodzież parafii św. Wojciecha w Zabrzu zaprasza na czuwanie pt. "Świętych obcowanie".

Odbędzie się ono w parafii św. Wojciecha na osiedlu Kopernik w nocy z 31 października na 1 listopada od 20.00 do ok. 2.30.

Zamiarem organizatorów jest refleksja nad tajemnicą świętości chrześcijańskiego powołania. Przewidziane jest wprowadzenie relikwii świętych oraz uwielbienie Boga Eucharystią z uroczystości Wszystkich Świętych i tańcem.

Program czuwania:
20.00 – rozpoczęcie, przywitanie, modlitwa do Ducha Świętego; 20.30 – śpiew; 21.00 – konferencja nt. "Kult świętych w Kościele"; 22.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, procesja świętych i błogosławionych; 22.30 – adoracja, nabożeństwo do Wszystkich Świętych (litania); 23.00 – przerwa; 23.30 – przygotowanie do Eucharystii, sakrament pokuty; 00.00 – Eucharystia z uroczystości Wszystkich Świętych z nauczaniem nt. "Moje powołanie drogą do świętości"; 01.30 – uwielbienie tańcem „Wszyscy święci balują w niebie”; ok. 02.30 – zakończenie.


 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma