Nowy numer 21/2018 Archiwum

Został jeszcze tydzień

„Nasze rodziny – naszą przyszłością” to temat VII edycji Konkursu Plastycznego organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Tarnowskich Górach.

Konkurs organizowany przy współudziale instytucji samorządowych i kulturalnych adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (w tym także placówek opiekuńczo-wychowawczych i szkół specjalnych) z terenu powiatu tarnogórskiego. Organizatorzy chcą poprzez sztukę propagować wśród dzieci i młodzieży wartości rodzinne, pobudzając ich wrażliwość artystyczną.

Prace oceniane będą w kilku kategoriach: klasy I–III i IV–VI, plastycznej i socjoterapeutycznej. Każdy uczestnik może złożyć jedną pracę w formacie A4 wykonaną dowolną techniką. Należy je przesłać do 5 listopada br. na adres: Tarnogórskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 7, 42-600 Tarnowskie Góry. Szczegółowych informacji udzielają: Weronika Adamek, tel. 513 216 557 i Damian Kopytnik, tel. 783 981 810. Rozstrzygnięcie konkursu na przełomie listopada i grudnia.

Honorowy patronat nad konkursem objął biskup gliwicki Jan Kopiec, a patronat artystyczny prof. Antoni Cygan, rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.


 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma