Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zaduszki Hospicyjne

Hospicjum Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach zaprasza na modlitwę do kościoła Matki Bożej Uzdrowienia Chorych.

Jak co roku, z okazji wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych tarnogórskie hospicjum organizuje tzw. Zaduszki Hospicyjne dla rodzin, w których najbliżsi zmarli z powodu choroby nowotworowej. 4 listopada o 16.30 w kamiliańskim kościele Matki Bożej Uzdrowienie Chorych przy ul. Różanej (Osada Jana) będzie sprawowana Eucharystia i Różaniec z udziałem tarnogórskiego chóru „Kolejarz”.

Domowe Hospicjum Królowej Pokoju działa od 1997 roku. Zostało założone, żeby pomagać osobom dotkniętym chorobą nowotworową i ich rodzinom we wszystkich wymiarach życia: fizycznym, psychicznym i duchowym. Zespół hospicyjny odwiedza chorych w ich domach. W maju br. w Szpitalu św. Kamila w Tarnowskich Górach został otwarty oddział opieki paliatywnej, współpracujący z hospicjum domowym.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma