Nowy numer 33/2018 Archiwum

Stare jak nowe

Sprzedają, wymieniają lub kupują – dokonują pierwszych transakcji w swoim życiu i uczą się, że zabawki, które dostają od rodziców, mają swoją wartość. Nawet te stare.

Giełda zabawek używanych odbędzie się Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach 20 października w godzinach od 10 do 12. Ta wielka zabawkowa wymiana w sobotnie przedpołudnie zostanie zorganizowana już po raz ósmy. Małgorzata Nowotnik, która na co dzień pracuje w MDK, razem ze swoją córką Olgą wpadły na pomysł tej niecodziennej i bardzo praktycznej giełdy. W domu było dużo zabawek, a córka chciała mieć nowe, więc wymyśliły, że można zorganizować giełdę, gdzie będzie można sprzedać stare zabawki i za niewielkie pieniądze kupić nowe, chociaż używane. Jak się okazało, pomysł był jak najbardziej trafiony. Na pierwszej giełdzie rozstawionych zostało kilkanaście stoisk; teraz jest ich czterdzieści. Oprócz zabawek, gier i książek można też kupić ubrania. Giełda odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma