Nowy numer 09/2024 Archiwum

Podaruj dwie godziny!

Potrzebna jest każda para rąk do udziału w tegorocznej kweście, organizowanej od 13 lat z okazji uroczystości Wszystkich Świętych.

Z apelem o pomoc zwróciła się do nas Aneta Korzuśnik-Nowak z hospicyjnego Centrum Wolontariatu. Celem kwesty jest zebranie pieniędzy, które przeznaczone będą na bieżącą działalność hospicjum, w tym głównie na wykonanie prac adaptacyjno-remontowych, niezbędnych do dalszego funkcjonowania placówki przy ul. Daszyńskiego.

Wyzwanie jest duże, bo kwesta będzie trwała aż cztery dni. 1 listopada na wszystkich gliwickich cmentarzach, a w kolejne - na Cmentarzu Centralnym i Lipowym. Zmiany kwestujących odbywać się będą co dwie godziny. Rozpoczęcie zbiórki o 9.00, zakończenie o 17.00.

„Zachęcam do kwestowania całymi rodzinami, rodziców z dziećmi, dzieci z rodzicami, osoby samotne i pary... Wasze dwie godziny są dla nas nieocenionym dobrem, dzięki któremu nieuleczalnie chorzy mogą w Naszym Domu godnie żyć aż do końca. Bardzo liczę na Waszą obecność, przyłączcie się do akcji” – czytamy w apelu.
Chętni mogą rejestrować się na stronie www.hospicjum.gliwice.pl.

Osoby nie mające dostępu do Internetu, mogą dzwonić bezpośrednio do Anety Korzuśnik-Nowak, tel. 603 173 479, do 26 października, od poniedziałku do piątku od 14.00 do 17.00 (trzeba podać PESEL i godziny kwestowania).


 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy