• facebook
 • rss
 • Warsztaty dla kobiet w Gliwicach

  mf

  dodane 18.03.2017 10:26

  Pierwsza część będzie tylko dla nich. Na drugą zaproszeni są wszyscy, żeby razem uwielbiać Boga.

  To kolejne ze Spotkań dla Kobiet organizowanych od półtora roku w Gliwicach. Tym razem będzie ono bardziej rozbudowane i całe poświęcone uwielbieniu, a odbędzie się w sobotę 1 kwietnia w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II.

  Dlaczego ten temat? – Samo usposobienie kobiety jest takie. Mamy predyspozycję, większą otwartość do tego, żeby uwielbiać poprzez śpiew, taniec, w ogóle sztukę – mówi Nina Cortez z Inicjatywy Missio, które organizuje spotkanie. – Myślę, że rola kobiety jest często mało doceniana w świecie, upraszczana, a czasem widzimy, że same kobiety mają mało szacunku do siebie. W środku czują się mało wartościowe, nieakceptowane – dodaje.

  Pierwsza część spotkania skierowana jest tylko do kobiet. Wiek nie ma tu znaczenia, zaproszone są i studentki, i matki z dziećmi, i panie w starszym wieku (dla dzieci w wieku 4–10 lat zapewniona będzie opieka – konieczne wcześniejsze zgłoszenie: i.m.gliwice@gmail.com). W tej części od 15.00 do 20.00 odbędą się różne warsztaty: uwielbienie tańcem, sztuka (malarstwo) w uwielbieniu i warsztat wokalno-rozwojowy. A także konferencja Olgi Juraszus "Odbudowana". Na tę część obowiązują zapisy (koszt 30 zł) poprzez stronę internetową Inicjatywy Missio.

  W drugiej części spotkania mogą uczestniczyć wszyscy, również mężczyźni. O 20.00 rozpocznie się recital Anny Humeniuk, wokalistki związanej z zespołem Piąty Wyraz, z muzykami. A następnie uwielbienie poprowadzi Maja Mroczkowska ze wspólnoty "Głos na Pustyni" z Krakowa (wcześniej również kobiety z tej wspólnoty będą prowadziły warsztaty).

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół