• facebook
 • rss
 • Kadosz Uwielbienie

  kc

  dodane 20.02.2015 15:39

  "Chwała Tobie, Tato" to płyta, która zaprasza do bezinteresownej modlitwy.

  –  Chcemy przez tworzone i śpiewane przez nas pieśni uwielbiać Pana Boga i chcemy też to uwielbienie propagować. Uwielbienie Boga jest najważniejszą rzeczą, jaką możemy robić w życiu – mówi Marcin Ziemniewicz. Wraz z żoną Iwoną są liderami zespołu Kadosz, który z Fundacją ZaNim z Otwocka zainicjował Projekt Kadosz Uwielbienie.

  – Początki projektu sięgają kilka lat wstecz, kiedy Pan Bóg obudził w nas na nowo pragnienie służenia mu poprzez naszą muzykę. Zaczęliśmy wówczas zapisywać pieśni, które powstawały w czasie modlitwy. Później graliśmy te pieśni na spotkaniach modlitewnych i dostawaliśmy świadectwa od ludzi, którym one pomagały się modlić i uwielbiać – wspominają Iwona i Marcin.  

  Kolejnym pomysłem była płyta, któremu towarzyszyła decyzja, żeby poświęcić się głównie nurtowi uwielbienia. W urzeczywistnieniu tego dzieła pomogła Fundacja ZaNim z Otwocka i wielu ludzi, którzy przekazali na ten cel darowizny.

  Wszystkie 13 pieśni zamieszczone na płycie są owocem modlitwy. Na okładce jest zdjęcie zrobione w Boże Ciało 2014 roku na Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Są na nim trzy małżeństwa, które tworzą trzon Projektu Kadosz Uwielbienie: Iwona i Marcin Ziemniewiczowie z Tarnowskich Gór, Sylwia i Witek Wilkowie z Otwocka oraz Katarzyna i Rafał Hilbrychtowie, którzy przeprowadzili się z Żywca do Otwocka.

  „Tato, stoję tu” z płyty:

  Kadosz Uwielbienie - Tato stoję tu
  Kadosz Uwielbienie

  Posłuchaj, co o projekcie mówią Iwona i Marcin:

  Projekt Kadosz Uwielbienie
  gospelboxtv

  Więcej w papierowym wydaniu Gościa Gliwickiego na 1 marca.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół