Nowy Numer 8/2018 Archiwum

Konkurs roztrzygnięty

Nasze redakcyjne jury, uwzględniając głosy internautów, wybrało najpiękniejsze dekoracje świąteczne.

Konkurs "Gościa" obejmował całą Polskę, ale nagrody przydzielane są w poszczególnych diecezjach. Dla miejscowości, gdzie nie mamy swoich oddziałów, ustanowiono oddzielną kategorię.

Wszystkie zdjęcia przedstawiały szopki lub ich fragmenty, mimo że można było przesłać fotografie także innych dekoracji świątecznych. Wszystkim uczestnikom i osobom oceniającym zdjęcia dziękujemy za udział w konkursie.

Pierwsze miejsce zdobyła 7-letnia Kasia Młynarczyk z Gliwic, która otrzyma „Historyczny atlas Biblii” Enrico Galbiatiego i Filippo Serafiniego. W jej szopce bożonarodzeniowej znalazły się figurki przedwojenne, pochodzące z domu rodzinnego śp. dziadka Gottharda.

Drugie miejsce zajął Sebastian Mikołajczyk z Lublińca, który otrzyma „Ewangelię w obrazach”, a trzecie Anna i Ryszard Belkiusowie z Rud,  którzy dostaną „Miejsce dla każdego. Opowieść o świętości Jana Pawła II” Mieczysława Mokrzyckiego i Brygidy Grysiak. Wszystkie osoby otrzymają także gadżety firmowe „Gościa Niedzielnego”. Nagrody prześlemy pocztą.

Szopka Sebastiana Mikołajczyka z Lublińca   Szopka Sebastiana Mikołajczyka z Lublińca Sebastian Mikołajczyk z Lublińca Szopka Anny i Ryszarda Belkiusów z Rud   Szopka Anny i Ryszarda Belkiusów z Rud Anna i Ryszard Belkiusowie z Rud
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy