• facebook
 • rss
 • Nie bądź letni

  MF

  dodane 07.02.2013 14:15

  „Obyś był zimny albo gorący…” to temat rekolekcji wielkopostnych „dla odważnych”, które odbędą się w połowie lutego w Gliwicach.

  Dla kogo będą te rekolekcje? Dla każdego, bo każdemu wierzącemu grozi letniość, przyzwyczajenie, rutyna. I są one czasem gorsze od negacji, bo w mechanicznym wykonywaniu praktyk, trudniej uzmysłowić sobie, że coś jest nie tak. Rekolekcje odbędą się od 14 do 16 lutego w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II (obok katedry), poprowadzi je Witek Wilk.

  Kim jest prowadzący? Sam przedstawia się tak: „absolwent UŚ w Cieszynie, mąż jednej żony, ojciec czwórki dzieci (na razie), muzyk kochający Boga i jazz, ale przede wszystkim muzykę przestrzenną”. A na pytanie kim jest, odpowiada na swojej stronie internetowej: „Ja po prostu jestem :). Od czasu gdy się nawróciłem mogę powiedzieć, że jestem człowiekiem głoszącym Ewangelię gdzie się tylko da. Zawodowo: gram na perkusji, od roku dzięki Bogu posiadam własne studio nagrań „ViVi Sound” w Otwocku, więc zajmuję się też nagrywaniem i realizacją dźwięku…”.
  Witek Wilk zapraszany jest do prowadzenia rekolekcji m.in. dla kleryków, sióstr zakonnych, młodzieży szkolnej. W roku 2012 poprowadził 53 różnego typu rekolekcje, m.in. w Chinach, Kanadzie, Szwecji, Irlandii, Niemczech. W tym roku był już w Dubaju. Więcej informacji o prowadzącym na: http://www.witekwilk.ovh.org/.

  W programie: 14 i 15 lutego (czwartek i piątek), godz. 18.45 – wspólna modlitwa, konferencja, czas na medytację (adoracja Najświętszego Sakramentu), zakończenie o 20.30. Natomiast 16 lutego (sobota), godz. 18.30 wspólna modlitwa, konferencja, Eucharystia, zakończenie o 20.45.


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół