Z Jego mocą w górę serca!

Szymon Zmarlicki Szymon Zmarlicki

publikacja 16.06.2017 00:40

Wielkie koncerty uwielbienia w Boże Ciało w Lublińcu i Tarnowskich Górach.

Z Jego mocą w górę serca! Występ zespołu Kadosz - dzieci szybko nauczyły się gestu podniesionych rąk Szymon Zmarlicki /Foto Gość

Koncert uwielbienia "Jego Moc" na tarnogórskim rynku odbył się po raz drugi i tak jak w poprzednim roku, spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Na początku wystąpili laureaci konkursu "Muzykujące rodziny", zorganizowanego w ramach X Metropolitalnego Święta Rodziny. Po nich uwielbienie rozpoczęły dzieci ze Świetlicy Anioła Stróża przy parafii MB Królowej Pokoju.

Z Jego mocą w górę serca!   Pantomima ewangelizacyjna o niszczycielskiej sile grzechu i jeszcze większej sile Boga, który walczy o każdego człowieka Szymon Zmarlicki /Foto Gość Uwielbienie kontynuował młodzieżowy zespół Zakochani, a z pantomimą ewangelizacyjną wystąpił tarnogórski Teatr Pantomimy "Gratia". Na koniec zagrał zespół Kadosz wraz z wielopokoleniowym chórem.

W czasie koncertu na płycie rynku posługiwała grupa ewangelizacyjna, a kapłani spowiadali w tzw. namiocie miłosierdzia. Pomiędzy występami były też świadectwa nawrócenia.

Z Jego mocą w górę serca!   Uwielbienie na tarnogórskim rynku Szymon Zmarlicki /Foto Gość Z kolei na rynku w Lublińcu już po raz piąty odbył się wieczór uwielbienia "W górę serca!". Koncert poprowadziły s. Anna Bałchan oraz Magda Anioł, która wystąpiła też ze swoim zespołem.

Oprócz nich na scenie pojawił się kwartet smyczkowy Altra Volta oraz lubliniecki chór Con Brio. Nie zabrakło też śpiewających oblatów.


Zobacz galerie zdjęć: