Dzień duchowej odnowy dla mężczyzn

mf

publikacja 04.01.2014 16:23

W niedzielę 12 stycznia w Gliwicach odbędzie się spotkanie dla mężczyzn z Philipem Chavezem ze Stanów Zjednoczonych.

Dzień duchowej odnowy dla mężczyzn Philip Chavez Mężczyźni św. Józefa

"Dzień Duchowej Odnowy to czas męskiego stawania przed Bogiem. Potrzebujemy takiego stawania, by Bóg mógł nas wzmocnić, wyposażyć do naszych męskich ról i odpowiedzialności" – zachęcają  do udziału organizatorzy gliwickiego spotkania.

Odbędzie się ono w kaplicy św. Jadwigi przy kościele Wszystkich Świętych (ul. Kościelna 4). Rozpoczęcie o godz. 15, zakończenie – o 21.00. W programie są trzy nauczania – "Misja każdego mężczyzny”, "Tożsamość umiłowanego syna” i "Męska droga Jezusa Chrystusa”.

Gościem spotkania będzie dr Philip Chavez, który od lat specjalizuje się w tematyce męskiej duchowości. "Jego pasją jest szkolenie mężczyzn w męskości tak, by osiągnęli prawdziwą stabilność, pewność siebie i satysfakcję we wszystkich obszarach swojego życia. Lwią część jego pracy stanowi łączenie kluczowych elementów męskości, takich jak misja, tożsamość, męska podróż, które definiują fundament męskiej duchowości” – informują organizatorzy spotkania, czyli wspólnota Mężczyźni św. Józefa.

Philip Chavez od lat prowadzi konferencje, warsztaty i rekolekcje. Obecnie współpracuje również z uniwersytetami i seminariami duchownymi. Założył i prowadzi Fundację "Men's Spirituality”, jest trenerem i coachem dla wielu mężczyzn.