Zaczynamy poznawać pierwsze zarysy tegorocznego Metropolitalnego Święta Rodziny. Dziś o przedsięwzięciu, które odbywać się będzie po raz osiemnasty - dyskutowano w Rudzie Śląskiej, przy akompaniamencie rodzinnych występów instrumentalnych.
Z mikrofonem Radia eM był tam Marcin Iciek:
Instytucje samorządowe, kościelne, wszelkiego rodzaju stowarzyszenia, fundacje, ale i osoby prywatne - mogą zgłaszać swoje pomysły, jak włączyć się w organizację Metropolitalnego Święta Rodziny - do 4 kwietnia.
«
‹
1
›
»
oceń artykuł








