Śląskie. Ruszają poszczególne punkty szczepień masowych. W sumie w regionie będzie ich 13.

W sumie 13 punktów szczepień masowych rozpocznie w tym tygodniu działalność w woj. śląskim. Pierwsze dawki preparatów przeciwko COVID-19 już podano pacjentom.

W ubiegły tygodniu w Bielsku Białej, wczoraj [27.04.2021] w Pszczynie, dziś [28.04.2021] w Bytomiu i kolejnych miastach naszego regionu otwierane są punkty szczepień powszechnych.

Planuje się, że w pierwszym tygodniu powiatowy punkt szczepień w Pszczynie zaszczepi  ponad 1700 osób, w kolejnym drugie tyle. Już teraz zarejestrowało się do tego punktu ponad 3200 osób. - Mówi Marcela Grzywacz rzeczniczka prasowa powiatu pszczyńskiego:

Najbliższe wolne terminy są na szczepienie w powiatowym punkcie w Pszczynie są na 2 maja.

Śląskie. Ruszają poszczególne punkty szczepień masowych. W sumie w regionie będzie ich 13.   Punkt Szczepień Powszechnych w Bytomiu foto/ Hubert Klimek /UM Bytom

W każdym punkcie szczepień masowych obowiązują takie same zasady zapisów. -  Mówi Małgorzata Węgiel-Wnuk z bytomskiego magistratu:

W całym województwie śląskim do końca tygodnia otwartych zostanie 13 punktów masowych szczepień. Placówki zamówiły na ten tydzień ponad 21 tys. dawek szczepionek.

 

« 1 »