Nowy numer 09/2024 Archiwum

Na początku maja do Łagiewnik

"Z buta po Miłosierdzie" - coroczna śląska pielgrzymka do sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się 1 maja.

Pielgrzymka tym razem organizowana jest w nowej rozszerzonej formie: biegiem, rowerem, marszem, samochodem/autokarem lub duchowo/online. Wszystko z zachowaniem reżimu sanitarnego.  

"Jej szczególnymi patronami będą św. Jan Paweł II i św. s. Faustyna. Podążając za tymi i innymi wzorami świętości będziemy rozważali kolejny uczynek miłosierdzia względem ciała – chorych nawiedzać, oraz szukali dróg realizacji dzieła miłosierdzia w swoim życiu" - wyjaśniają organizatorzy na stronie: grom-milosierdzie.pl/z-buta-po-milosierdzie, gdzie na bieżąco podawane są aktualne informacje.

Spotkanie przed obrazem Jezusa Miłosiernego w łagiewnickiej bazylice odbędzie się w sobotę 1 maja. O 15.00 wszystkich pielgrzymów połączy Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zaraz po niej Mszy św. przewodniczyć będzie bp Andrzej Iwanecki, a później przewidziane są świadectwa i konferencja.

Na początku maja do Łagiewnik   Materiały organizatora.

Pielgrzymka jest wspólnym dziełem Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży Pełni Życia i modlitewnej grupy GROM, do którego zaproszone są całe rodziny.

Transmisja u celu pielgrzymki na: tvmilosierdzie.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy