Nowy numer 23/2020 Archiwum

Zmierzamy do Wielkanocy: #2 Nadzieja

Drugie spotkanie. O nadziei chrześcijańskiej w biblijnym kontekście mówi ks. prof. Jan Kochel, wykładowca Wydziału Teologicznego UO.

W tym roku Niedziela Palmowa będzie zupełnie inna. Jeśli jest prawdą, że nic już nie będzie takie samo jak kiedyś, to musimy i my zmienić się w sposobie myślenia, odrzucić schematy i pójść ku nadziei. To naprawdę będą inne święta - bez tłumów, publicznych obrzędów, w ciszy naszych domów - naszych domowych kościołów. W ciszy naszych serc, głębi naszych serc. Pascha to znaczy przejście, ale oznacza także uspokojenie, nadzieję".

Nadzieja – Nauczania domowe – Zmierzamy do Wielkanocy.
ks. Artur Sepioło rekolekcje i kazania
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama