Nowy numer 21/2024 Archiwum

Zachowujmy się racjonalnie i stosujmy do zaleceń

W związku z zagrożeniem koronawirusem decyzje na różnych szczeblach podejmowane są na bieżąco. Jednym ze źródeł informacji są strony internetowe samorządów, gdzie można znaleźć sprawdzone wiadomości dotyczące swojej miejscowości.

Apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych i profesjonalistów medycznych - czytamy w komunikacie GIS, opublikowanym na: gliwice.eu. Na stronie miasta pojawiła się też informacja o odwołaniu w Arenie Gliwice meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Kuzbass Kamerowo oraz sposobie zwrotu kupionych biletów.

Na oficjalnej stronie Zabrza pod informacją o działaniach zapobiegawczych podpisała się prezydent Małgorzata Mańka-Szulik. Są to m.in. wstrzymanie ruchu turystycznego w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego "Guido" oraz Sztolni "Królowa Luiza", rozegranie najbliższego meczu Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk bez publiczności i przesunięcie lub odwołanie różnych imprez i spotkań.

W Bytomiu z kolei, ze względu na znaczy spadek zainteresowania, przesunięto na jesień Festiwal Modelarski. Wiadomo też, że nie odbędą się zaplanowane na 16 i 30 marca spotkania prezydenta miasta Mariusza Wołosza z mieszkańcami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy