Nowy numer 13/2020 Archiwum

Odwołane rekolekcje w seminarium: Różne drogi, jeden cel

Wyznaczono nowy termin.

- Z przykrością informujemy, że nasze rekolekcje Różne Drogi - jeden cel zostają przeniesione w związku z zagrożeniem pandemii koronawirusa  SARS-CoV-2. NOWY TERMIN: 22-24 maja 2020 r - poinformowali nas organizatorzy rekolekcji (poniżej wcześniejsza informacja na ten temat), które miały się odbyć w najbliższy weekend (13-15 marca) w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Opolu.


Rekolekcje poprowadzą ojcowie duchowni seminarium. Zaproszeni są uczniowie szkół średnich i studenci - mężczyźni.

"Rekolekcje to piękny, choć zawsze wymagający czas. Chcemy zrobić co w naszej mocy, aby pomóc Ci przez ten weekend trochę odetchnąć od codziennych zajęć i choć odrobinę pokazać, jak żyjemy, przy czym to nie jest istotą tych dni. W tym roku chcemy pochylić się nad prawdą powołania każdego człowieka - powołania do szczęścia, do nieba, do świętości. Którędy do nieba? Najbezpieczniejsza jest droga Twojego powołania. Wejść na tę drogę nie jest łatwo! Stąd nasze rekolekcje, mogą Ci one pomóc w postawieniu pierwszych kroków ku odpowiedzialnej decyzji, ku wejściu na drogę konkretnego poszukiwania" - zachęcają organizatorzy.

Koszt udziału - 50 zł. Zgłoszenia przez formularz kontaktowy na stronie seminarium - TUTAJ.

Odwołane rekolekcje w seminarium: Różne drogi, jeden cel  
« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama